Biz Kimiz?

TT LIFE BOX olarak

Modüler, güçlü ve kolay kurulabilen TT Life Box Yaşam Alanları ile barınma sorununa çözüm oluyoruz.

TT Life Box Katlanabilir Yaşam Alanları, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Tarhan TELLİ’ nin, 2018 yılında Kazakistan Almaata’da ki Sokol Yarış Pisti ve akabinde bu bölgede yaşam alanları kurma projesi ile başlamış olduğu, 5 yıllık ARGE faaliyetlerinin sonucu olarak ortaya çıkmıştır. TT Life Box, şubat ayında ülkemizde meydana gelen depremlerden sonra, Türkiye’ye önceliği vermeyi bir görev bilen Sayın Tarhan Telli’nin, üretimin %100’ünü ülkesi adına devam ettirdiği projenin bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

Üretim ve Depolama

TT Life Box Yaşam Alanları’nın üretimi tasarım ve mühendislik, prototipleme, malzeme seçimi, üretim, test ve kalite kontrol gibi bir dizi zorlu süreçlerden oluşur. TT Life Box’ın mühendis ekibi ürün kalitesini, dayanıklılığını ve model çeşitliliğini artırmak için alışırken tüm üretim süreçlerinde etkin rol oynarlar.

Beş yıl süre ile AR-GE çalışmalarını yaptığımız ve tasarımına sahip olduğumuz TT Life Box Yaşam Alanları’mızın ortalama kullanım ömrü 10 yıldır. Bu süre boyunca TT Life Box Yaşam Alanları’nı ihtiyaçlarınız doğrultusunda aktif, hızlı ve güvenilir bir şeklde kullanımaya devam edebilirsiniz. Haftada 5.000 adet tedarik kapasitemiz mevcut olup, yerel üretimine de başlanmıştır.

TT Life Box Yaşam Alanları, depolama ihtiyaçları için de oldukça kullanışlı bir seçenektir. Yaşam alanlarımız, kolaylıkla katlanabilen ve depolama alanında minimum yer kaplayan yapıları sayesinde depolama süreçlerinde oldukça avantajlıdır.